MİKRO NANO YAĞ ENJEKSİYONU

Mikro-Nano Yağ Enjeksiyonu

Yüz, boyun, dekolte gibi bölgelerde meydana gelen kırışıklık ve çizgiler, nano yağ enjeksiyon yöntemi ile giderilebilmektedir. Yüz ya da alın bölgesinde meydana gelen kırışıklıkların doğal ve kalıcı şekilde yok edilmesine yardımcı olan bu yöntem en yeni estetik teknolojisi nano yağ enjeksiyonudur. Mikro-Nano Yağ Enjeksiyonu yöntemi, hasarlı dokuları onararak dinamik bir görünüm sağlayabiliyor.

Yağ dokularının kırışıklık bölgesine enjeksiyon yöntemiyle zerk edilmesi yüze yeni şeklini vererek cildin pürüzsüz olduğu kadar, duru görünmesine de yardımcı olmaktadır. Nano teknolojinin günümüzde geldiği nokta, estetik problemlerin gün geçtikçe azalmasını sağlamasıdır. Nano yağ hücrelerinin cilt altına aktarılması basit ve hızlı gerçekleşmektedir.

İnce enjeksiyon iğneleri içinden geçen nano yağlar cilt altına stabilize şekilde yayılarak, hastaya sertlik hissi yaşatmadan, dolgu yapılmasına imkan vermektedir. Nano yağ enjeksiyonu sadece kırışıklık sorunu olanlar için değil, yara izi, ameliyat izi, yanık tedavisinde dokuların onarılmasında kullanılmaktadır. Ayrıca göz çevrelerinde, göz altlarında ya da dudaklardaki ince kırışıklıklarınızla mikro yağ enjeksiyon tedavisi yaptırarak vedalaşabilirsiniz.